Polityka prywatności

1. Sklep internetowy cannybiz.pl prowadzi sprzedaż detaliczną towarów za pośrednictwem sieci Internet.

2. Zamówienia są realizowane poprzez formularz zamówieniowy na stronie cannybiz.pl

3. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność towaru w magazynie. W przypadku, gdy wybrany rozmiar jest niedostępny, Klient zostanie poinformowany o stanie zamówienia. Konieczne będzie wówczas podjęcie przez Klienta decyzji o sposobie realizacji zamówienia: wydłużenie czasu oczekiwania lub anulowanie zamówienia.

4. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje e-mail zwrotny z potwierdzeniem, które jest jednocześnie zawarciem umowy sprzedaży.

5. W przypadku, gdy Klient nie dokona wpłaty na konto za zamówiony produkt, w terminie pięciu dni od daty zamówienia lub nie wybierze opcji płatność przy odbiorze, zamówienie zostaje anulowane.

6. Wszystkie produkty objęte promocją lub wyprzedażą są ograniczone ilością, czasem trwania promocji bądź wyprzedaży. Zamówienia realizowane są według kolejności ich składania przez Klientów, aż do momentu wyczerpania się towarów objętych tą formą sprzedaży lub zakończenia okresu trwania promocji/wyprzedaży. Produkty objęte promocją nie podlegają zwrotowi.

7. Paragon fiskalny wystawiany jest dla każdego zamówienia, w momencie, gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są przygotowane do wysyłki.

8. Wprowadzenie zmian w zamówieniu możliwe jest do momentu wystawienia paragonu fiskalnego, poprzez kontakt drogą e-mailową lub telefoniczną.

9. Wszystkie nasze ceny zawierają podatek VAT i podane są w polskich złotych. Za wiążącą uznaje się cenę podaną przy produkcie w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie możliwość modyfikacji cen produktów dostępnych w ofercie, całkowitą bądź częściową wyprzedaż produktów, objęcie oferty promocją lub rabatem, oraz uzupełnianie stanów i wprowadzanie nowych produktów. Jednocześnie informujemy o możliwości odwoływania akcji promocyjnych oraz wprowadzania w nich zmian. Sposób i koszt dostawy jest wybierany przez klienta w formularzu zamówienia z pośród dostępnych opcji.

10. Czas otrzymania przesyłki przez klienta to: czas realizacji zamówienia oraz czas dostawy przez kuriera. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty za zakupiony towar z uwzględnieniem kosztów przesyłki lub w przypadku wyboru przez Klienta opcji: płatność przy odbiorze.

11. Kupujący wraz z zakupem przedmiotu zamawia usługę transportową, polegającą na dostarczeniu towaru i usługa ta kosztuje w zależności od wybranej przez Klienta opcji płatności i dostawy. Wyjątek stanowi opcja darmowej wysyłki, uzależniona od przekroczenia kwoty zamówienia, którą ustala nasz sklep. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość modyfikacji wysokości kwoty, dla której ustalona została darmowa przesyłka. Wysyłki realizowane są przy współpracy z firmą kurierską, dostępne w dwóch wariantach: przelew bankowy na konto sklepu lub płatność przy odbiorze.

12. Klient ma prawo zwrotu towaru zakupionego w naszym sklepie, w ciągu 10 dni od daty dostarczenia przesyłki, bez podania powodów swej decyzji, co wynika z Ustawy z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”. Jednocześnie informujemy, że taka możliwość istnieje tylko wówczas, gdy: towar nie był używany i nie nosi jakichkolwiek śladów użytkowania, oraz nie został w żaden sposób uszkodzony bądź zniszczony. Produkt musi być zwrócony w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu wraz z dowodem zakupu. W takiej sytuacji nasz sklep zwraca klientowi kwotę, równą cenie produktu, w jakiej był on zakupiony, czego potwierdzeniem jest paragon fiskalny. Koszt wysyłki – usługi transportowej w przypadku nadania i zwrotu ponosi klient. Kwota zostanie zwrócona w ciągu 7 dni roboczych na konto wskazane przez klienta. W przypadku wymiany produktu na inny model lub wielkość zostaną uwzględnione różnice cen. Koszty wymiany towaru pokrywa Klient. Obsługa sklepu nie przyjmuje przesyłek wysyłanych za pobraniem.

13. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są w 100% oryginalne i objęte gwarancją.

14. Reklamacji podlegają tylko i wyłącznie produkty posiadające wady wynikające z winy producenta lub sklepu. Jakiekolwiek zniszczenia bądź uszkodzenia mechaniczne spowodowane niewłaściwym, niedbałym lub niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem produktu bądź powstałe na skutek naturalnego zużycia nie podlegają reklamacji.

15. Produkt zgłoszony do reklamacji powinien być czysty. W razie nie dotrzymania powyższego warunku, zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia reklamacji.

16. W przypadku chęci zgłoszenia reklamacji, Klient zobowiązany jest odesłać reklamowany towar przesyłką pocztową wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym, dowodem zakupu (paragon fiskalny) i kartą gwarancyjną (jeśli była wydana) na adres naszego sklepu, po wcześniejszych uzgodnieniach drogą telefoniczną lub za pomocą poczty elektronicznej z biurem obsługi klienta.  Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Formularz reklamacyjny odsyłamy mailem zwrotnym sklep@cannybiz.pl w treści wiadomości proszę podać przyczynę oraz nr zamówienie. Po spełnieniu powyższych warunków reklamacje rozpatrywane będą do 14 dni od momentu otrzymania przez sklep przesyłki zawierającej reklamowany produkt.

17. Towar zakupiony w cenie promocyjnej lub na wyprzedaży nie podlega zwrotowi ani wymianie.

18. Zwroty i wymiany niewynikające z: wadliwości produktu, uszkodzenia przesyłki bądź winy naszego sklepu realizowane są na koszt klienta. W przypadku uwzględnienia reklamacji, koszty przesyłki ponosi sklep. W razie nieuznania reklamacji przez producenta reklamowanego towaru, przesyłka odbywa się na koszt klienta.

19. W przypadku, gdy Klient jest niepełnoletni, musi posiadać zgodę rodziców lub innych prawnych opiekunów na dokonanie zakupu.

20. Wszystkie grafiki, opisy oraz logotypy firm są użyte w celach informacyjnych i stanowią własność sklepu internetowego cannybiz.pl lub producentów, dostawców i firm współpracujących.

21. Rejestrując się na stronie cannybiz.pl, Klient akceptuje regulamin naszego sklepu oraz zgadza się na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do realizacji zamówienia oraz kontaktu z klientem.

22. Dołączając do naszego newslettera wyrażasz zgodę na otrzymywanie materiałów promocyjnych drogą elektroniczną.

23. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis Cannybiz. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać. W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – zapraszamy na stronę  O NAS

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Korzystając ze sklepu internetowego cannybiz.pl akceptujesz zasady naszej polityki prywatności, które są zawarte na naszej stronie.Sklep internetowy cannybiz.pl wymaga od naszych użytkowników jedynie tych danych, które są niezbędne do realizacji zamówienia. Zapewniamy naszym Klientom możliwość edycji danych personalnych i adresowych lub dezaktywację konta użytkownika na naszej stronie.

Sklep internetowy cannybiz.pl wysyła do użytkowników wiadomości związane bezpośrednio z transakcjami zawieranymi na naszej stronie. Nasz Newsletter rozsyłany jest tylko i wyłącznie do osób, które wyraziły zgodę na jego otrzymywanie. Użytkownik w każdej chwili może zrezygnować z otrzymywania naszego Newslettera. Szanując Twoją prywatność, wykluczamy wszelkie działania polegające na użyciu Twoich danych personalnych i adresowych w innym celu niż realizacja zamówienia. Nie udostępniamy również Twoich danych innym firmom lub osobom trzecim. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w naszej polityce prywatności.
Z poważaniem ekipa Cannybiz.

Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych.

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), OJL 119, 4.5.2016, p. 1-88, dalej zwane: „rozporządzenie RODO”

Shopping Cart
Scroll to Top