ZAMÓW ALBUM

Pils
Ja tu tylko nawijam LP

POSŁUCHAJ W CYFRZE

PILS – JA TU TYLKO NAWIJAM to 15 numerów zrealizowanych na przełomie kilku ostatnich lat w Homerun Studio. Na krążku nie zabrakło konkretnych gości – 1Z2, NERWUS oraz GŁOWA PMM. Całość to kozacka dawka Rapu bez lania wody. Od strony beatmakerskiej projekt zasila 6 utalentowanych producentów SLIDE, DNA, BABEK, AR5H3N1C, GREG oraz LCT,  za scratche odpowiada nie kto inny jak sam DJ MONK. Album dostępny w wersji fizycznej oraz cyfrowej.

Zamów lub posłuchaj.

Ja tu tylko nawijam P
Pils Ja tu tylko nawijam
Pils Ja tu tylko nawijam tracklista
Wydanie

Album dostępny w wersji fizycznej oraz cyfrowej.

Album w wersji cyfrowej dostępny jeszcze w tym roku.

Pils Ja tu tylko nawijam

PILS człowiek od zawsze związany z rzeszowskim rapem, jeden z pierwszych mc w mieście. Swoje początki datuje na rok 1995, zaczynając przygodę z hip hopem w graficiarskiej ekipie ONE PAC. Pod koniec lat 90 razem z Czarnym WKU i WDMC na światło dzienne wypuszczają  pionierski nielegal BYPS GRY. Współtwórca składu Szeroko Otwarte OczyS2O, który w 2006 roku zadebiutował legalnym wydawnictwem na półkach w całej Polsce. Na swoim koncie posiada wiele udanych kolaboracji, współpracował m.in. z 1Z2, Ras Luta, Fu, Dudek P56, Kokot Official Vandal, Pęku VETO, Korbel, Głowa PMM, NERWUS i wielu innych.  W 2021 premierę ma nowy album Ja tu tylko nawijam – zapraszamy do sprawdzenia.

Na zawsze oryginał...

Limitowany egzemplarz z podpisem

Produkcja wersji fizycznej to proces, w który włożyliśmy maksimum serca i uwagi. Jesteśmy odpowiedzialni za projekt, wydruk poligrafii, materiałów promocyjnych oraz składanie kompletnego wydania. Wszystko dzieje się w Cannybiz. CD to najwyższej jakości krążek DIGITAL AUDIO powstały we współpracy z doświadczoną tłocznią, działającą na rynku od 3 dekad. Całość zapakowana w woreczek strunowy, znany i lubiany przez fanów dobrego tematu. Na życzenie wysyłamy podpisaną płytę. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Pils Ja tu tylko nawijam CD
Pils
Pils Ja tu tylko nawijam CD
Pils Ja tu tylko nawijam CD
Pils Ja tu tylko nawijam CD
Shopping Cart
Scroll to Top